Tenis – aktuální utkání


ATP Basilej – tvrdy p. ~ muzi – dvouhra

Albot Radu Lajovic Dusan tipni si a vyhraj
Garin Christian Opelka Reilly tipni si a vyhraj
Popyrin Alexei Fognini Fabio tipni si a vyhraj
Londero Juan Ignacio Gasquet Richard tipni si a vyhraj
Fritz Taylor Harry Zverev Alexander tipni si a vyhraj
Tsitsipas Stefanos Ramos Vinolas Albert tipni si a vyhraj
Copil Marius Bautista Roberto tipni si a vyhraj

celkové výsledky soutěže
Basilej M-celkove tipni si a vyhraj


ATP Viden – tvrdy p. ~ muzi – dvouhra

Lopez Feliciano Simon Gilles tipni si a vyhraj
Pella Guido Bedene Aljaz tipni si a vyhraj
Basilashvili Nikoloz Verdasco Fernando tipni si a vyhraj
Chung Hyeon Raonic Milos tipni si a vyhraj
Thiem Dominic Tsonga Jo-Wilfried tipni si a vyhraj
Sinner Jannik Kohlschreiber Philipp tipni si a vyhraj

celkové výsledky soutěže
Viden M-celkove tipni si a vyhraj


ATP Brest – tvrdy p. ~ muzi – dvouhra

Marchenko Illya Klein Lukas tipni si a vyhraj
Viola Matteo Hamou Maxime tipni si a vyhraj
Kotov Pavel Guinard Manuel tipni si a vyhraj
Taberner Carlos Bonzi Benjamin tipni si a vyhraj
Gaston Hugo Lestienne Constant tipni si a vyhraj
Karlovskiy Evgeny Couacaud Enzo tipni si a vyhraj
Lamasine Tristan Durasovic Viktor tipni si a vyhraj
Donskoy Jevgenij Gabashvili Teimuraz tipni si a vyhraj
Grenier Hugo Maden Yannick tipni si a vyhraj
Kavcic Blaz Hoang Antoine tipni si a vyhraj
Bourgue Mathias Moutet Corentin tipni si a vyhraj
Benchetrit Elliot Munar Jaume tipni si a vyhraj



ATP Hamburg – tvrdy p. ~ muzi – dvouhra

Ilkel Cem Haerteis Johannes tipni si a vyhraj
Torski Osman Van De Zandschulp Botic tipni si a vyhraj
Moroni Gian Marco Gaio Federico tipni si a vyhraj
Sels Jelle Guttau Niklas tipni si a vyhraj
Cressy Maxime Zuk Kacper tipni si a vyhraj
Ursu Vadym Altmaier Daniel tipni si a vyhraj
Celikbilek Altug Robredo Tommy tipni si a vyhraj
Mager Gianluca Choinski Jan tipni si a vyhraj
Horansky Filip Pellegrino Andrea tipni si a vyhraj
Marcora Roberto Stebe Cedrik-Marcel tipni si a vyhraj
Darcis Steve Troicki Victor tipni si a vyhraj



ATP Lima – antuka ~ muzi – dvouhra

Clezar Guilherme Panta Jorge tipni si a vyhraj
Iamachkine Pedro Gonzalez Alejandro tipni si a vyhraj
Mena Facundo Galan Daniel Elahi tipni si a vyhraj
Huertas Del Pino Arklon Etcheverry Tomas Martin tipni si a vyhraj
Monteiro Thiago Moura Cuevas Martin tipni si a vyhraj
Coria Federico Cerundolo Francisco tipni si a vyhraj
Menezes Joao Krstin Pedja tipni si a vyhraj
Matos Rafael Huertas Del Pino Conner tipni si a vyhraj
Cervantes Inigo Mayer Leonardo tipni si a vyhraj



ATP Liuzhou – tvrdy p. ~ muzi – dvouhra

Jaziri Malek He Yecong tipni si a vyhraj
Sultanov Khumoyun Wu Tung Lin tipni si a vyhraj
Gunneswaran Prajnesh Barrientos Nicolas tipni si a vyhraj
Ferreira Silva Frederico Noguchi Rio tipni si a vyhraj
Istomin Denis Ochi Makoto tipni si a vyhraj
Chung Yunseong Davidovich Fokina Alejandro tipni si a vyhraj
Shimizu Yuta Safwat Mohamed tipni si a vyhraj
Yevseyev Denis Diez Steven tipni si a vyhraj



ATP Traralgon – tvrdy p. ~ muzi – dvouhra

Barrios Vera Marcelo Tomas Vukic Aleksandar tipni si a vyhraj
Addison Aaron Heliovaara Harri tipni si a vyhraj
Bourchier Harry Fancutt Thomas tipni si a vyhraj
Harris Andrew Gerch Lucas tipni si a vyhraj
Mousley Bradley Ito Tatsuma tipni si a vyhraj
Sweeny Dane Purcell Max tipni si a vyhraj
Uchiyama Yasutaka Castelnuovo Luca tipni si a vyhraj



WTA Zhuhai – tvrdy p. ~ zeny – dvouhra

Sabalenka Aryna Sakkari Maria tipni si a vyhraj
Bertens Kiki Vekic Donna tipni si a vyhraj
Keys Madison Zheng Sai Sai tipni si a vyhraj

celkové výsledky soutěže
Skupina Ruze – celkove tipni si a vyhraj
Zhuhai Z-celkove tipni si a vyhraj
Skupina Azalka – celkove tipni si a vyhraj
Skupina Orchidej – celkove tipni si a vyhraj


ITF Bendigo 13A – tvrdy p. ~ zeny – dvouhra

Hon Priscilla Myers Abbie tipni si a vyhraj
Hozumi Eri Aiava Destanee tipni si a vyhraj
Inglis Maddison Osaka Mari tipni si a vyhraj
Jovanovic Masa McPhee Kaylah tipni si a vyhraj
Woolcock Belinda Smith Alicia tipni si a vyhraj



ITF Istanbul 29A – tvrdy p. ~ zeny – dvouhra

Bandecchi Susan Caregaro Martina tipni si a vyhraj
Chiesa Deborah Ozgen Pemra tipni si a vyhraj
Ivakhnenko Valentyna Ferrando Cristiana tipni si a vyhraj
Danilovic Olga Bronzetti Lucia tipni si a vyhraj
Rakhimova Kamilla Sonmez Zeynep tipni si a vyhraj
Kostova Elitsa Cengiz Berfu tipni si a vyhraj
Ruse Elena Gabriela Eraydin Basak tipni si a vyhraj



ITF Nanning 24A – tvrdy p. ~ zeny – dvouhra

Tauson Clara Yuan Yue tipni si a vyhraj



ITF Poitiers 16A – tvrdy p. ~ zeny – dvouhra

Marozava Lidziya Pislak Manca tipni si a vyhraj
Shoshyna Anastasiya Broady Naomi tipni si a vyhraj
Albie Audrey Diatchenko Vitalia tipni si a vyhraj
Halemai Mylene Cakarevic Sara tipni si a vyhraj
Kempen Magali Ramialison Irina tipni si a vyhraj
Terziyska Julia Morderger Yana tipni si a vyhraj
Yerolymos Margot Morderger Tayisiya tipni si a vyhraj
Stefanini Lucrezia Mikulskyte Justina tipni si a vyhraj
Rame Alice Moratelli Angelica tipni si a vyhraj
Adler Lou Gatto Monticone Giulia tipni si a vyhraj
Kuzmova Viktoria Flink Varvara tipni si a vyhraj
Georges Myrtille Kostyuk Marta tipni si a vyhraj
Leonard Manon Vikhlyantseva Natalia tipni si a vyhraj



ITF Saguenay 06A – tvrdy p. ~ zeny – dvouhra

Zimmermann Kimberley Plipuech Peangtarn tipni si a vyhraj
Ponchet Jessika Bayerlova Michaela tipni si a vyhraj
Di Lorenzo Francesca Bektas Emina tipni si a vyhraj
Bui Jada Anderson Robin tipni si a vyhraj



ITF Szekesfehervar 05A – antuka ~ zeny – dvouhra

Arn Greta Boskovic Lea tipni si a vyhraj
Di Giuseppe Martina Cadantu Alexandra tipni si a vyhraj
Chwalinska Maja Maleckova Jesika tipni si a vyhraj
Papamichail Despina Benoit Marie tipni si a vyhraj
Bulgaru Miriam Bianca Garcia Perez Georgina tipni si a vyhraj
Fetecau Irina Drahota Szabo Dorka tipni si a vyhraj
Frech Magdalena Ghioroaie Ilona Georgiana tipni si a vyhraj
Govortsova Olga Kan Victoria tipni si a vyhraj
Kucova Kristina Tomova Viktoryia tipni si a vyhraj
Paolini Jasmine Shinikova Isabella tipni si a vyhraj



ATP Basilej – tvrdy p., 4hra ~ muzi – ctyrhra

Mektic/Skugor Rojer/Tecau tipni si a vyhraj
Margaroli/Struff I.Dodig/Polasek tipni si a vyhraj
Garin/B.Paire Klaasen/Venus tipni si a vyhraj



ATP Viden – tvrdy p., 4hra ~ muzi – ctyrhra

Molteni/Schwartzman Inglot/A.Krajicek tipni si a vyhraj
Khachanov/Rublev R.Ram/Salisbury tipni si a vyhraj
Herbert/Mahut G.Dimitrov/F.Lopez tipni si a vyhraj



WTA Zhuhai – tvrdy p., 4hra ~ zeny – ctyrhra

O.Kalashnikova/S.Kenin X.Jiang/Qi.Tang tipni si a vyhraj

celkové výsledky soutěže
Skupina Bougainvillea-celkove tipni si a vyhraj
Zhuhai – celkove tipni si a vyhraj

aktualizace:2019-10-22 06:31:02 CEST